0

Urządzenia kuchenne od Franke

Słońce za oknem wita nas coraz częściej, dzień jest coraz dłuższy, zaś na drzewach pojawiają się pierwsze liście… idzie wiosna! A razem z nią Święta Wielkanocne.

Jak przygotować się do radosnego świętowania, aby wszystko było gotowe na czas, dania kusiły pięknym wyglądem i zapachem, a sterty naczyń nie piętrzyły się w kuchni? Pomóc Ci w tym mogą nowoczesne urządzenia kuchenne Franke!

Wielkanocne przysmaki przechowasz w pojemnej chłodziarko-zamrażarce FCB 4001 NF S A+, która została wyposażona w Super Cool, czyli system szybkiego schładzania dużych ilości żywności, zdolność przechowywania awaryjnego 14 godzin oraz przydatną funkcję szybkiego obniżania temperatury w komorze zamrażarki – Super Frost.

Pyszne dania, które z pewnością zachwycą Twoich bliskich, zaserwujesz dzięki piekarnikowi Franke Crystal Steel CS 912 M XS DCT 60+, wyposażonemu w programy automatyczne, takie jak m.in Kompletne Menu, pozwalające na przygotowanie czterodaniowego posiłku w ciągu niespełna godziny czy Wellness, z pomocą którego przyrządzisz zdrowe i dietetyczne potrawy, idealne także na wielkanocny stół. Co więcej, piekarnik posiada system Autocook, zawierający 50 zdefiniowanych typów potraw z wykorzystaniem różnych kombinacji trybów, czasów i temperatur pieczenia. Po wybraniu przepisu, piekarnik piecze automatycznie, dobierając optymalne połączenie sposobu grzania, temperatury oraz czasu pieczenia.

Po świątecznym obiedzie, przyjdzie czas na zmywanie naczyń. Zostawmy to więc specjaliście, ponieważ w tym wypadku zmywarka Franke FDW 612 EHL A nie ma sobie równych. Jako że zmieści się w niej aż 12 kompletów naczyń, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które dużo gotują i podejmują gości.

Święta Wielkanocne to czas spotkań z najbliższymi i domu wypełnionego zapachami  wyśmienitych potraw. Ty zadbaj o dobry nastrój, zaś o porządek i sprawną pracę w kuchni zadbają urządzenia kuchenne Franke.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *