0

Eleganckie dozowniki na mydło od Ferro

W dzisiejszych czasach, kiedy życie nabiera coraz większego tempa każdy element wyposażenia mieszkania powinien być praktyczny i w sposób widoczny ułatwiać codzienne funkcjonowanie.

Szczególnie w łazience, z której korzystamy rano i wieczorem, zaś niektórzy z nas pracujący w domach znacznie częściej, warto zadbać o odpowiednie elementy wyposażenia, praktyczne i  eleganckie zarazem. Jednym z takich elementów są dozowniki na mydło, które niejednokrotnie zastępują mydelniczki, bądź też pojawiają się obok nich. Te użyteczne łazienkowe akcesoria pozwalają na higieniczny oraz wygodny sposób mycia rąk, chroniąc tym samym umywalki przed zabrudzeniem. Mydło nie spływa po ceramice, a także nie jest narażone na ześlizgnięcie się na podłogę.

Dozowniki występują w dwóch wersjach: stojącej oraz ściennej. Najczęściej, jak to ma miejsce w przypadku dozowników Ferro, należą one do kolekcji charakteryzującej się określonym motywem wzorniczym, umożliwia to wyposażenie wnętrza w dodatkowe elementy z tej samej serii.

W ofercie znajdziemy dozownik bambusowy należący do dziesięcioelementowej linii akcesoriów z drewna bambusowego, odznaczającego się trwałością oraz odpornością na wilgoć. Cała linia urzeka prostotą formy i ciepłą kolorystyką, pasuje do różnych stylów aranżacji. Dozowniki Audrey i Grace, jak również pozostałe akcesoria z obu kolekcji doskonale zaprezentują się we wnętrzach klasycznych. Matowe szkło zestawiono tu razem z błyszczącym chromem.

33-elementowa linia akcesoriów Novatorre 1 to atrakcyjna propozycja nawet dla bardzo dużej łazienki, bądź też pokoju kąpielowego. Znajdziemy w niej niezwykle eleganckie dozowniki: ścienny i stojący o łagodnie zaoblonych kształtach, połączone z błyszczącą chromowaną powłoką. Na szczególną uwagę zasługuje również dozownik na mydło z kolekcji Novatorre 3 o bardzo ciekawej formie w kształcie sopla lodu z piaskowanego szkła i mosiądzu pokrytego chromem.

W nowoczesnej łazience świetnie zaprezentuje się dozownik należący do linii Novatorre 9, w której dominują elementy kwadratu oraz prostokąta. Interesującą propozycją jest także dozownik z kolekcji Novatorre 10 o oryginalnym designie z motywem elipsy w wykończeniach uchwytów i elementach montażowych.

Funkcjonalne oraz eleganckie dozowniki nie muszą zastępować tradycyjnych mydelniczek. Na pewno zaś pomagają w utrzymaniu codziennej higieny. Wspólnie z pozostałymi akcesoriami należącymi do danej kolekcji są doskonałą ozdobą współczesnych łazienek.

dozownik na mydło3

dozownik na mydło2

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *