0

Oświetleniowe pomysły od Vita Copenhagen

Vita Copenhagen to marka, która jest esencją skandynawskiego stylu w dekoracjach wnętrz. Proste i funkcjonalne przedmioty użytkowe zachwycają formą i wykonaniem. Co więcej produkty są dostępne w przystępnych cenach, a lampy możemy samodzielnie zmontować.

Wśród nowych propozycji duńskiego producenta znajdziemy lampę Alva, smukłą, intrygującą bezę, której kształt przypomina kroplę wody. Organiczne nawiązanie sprawia, że jest przyjemna w odbiorze, delikatna i baśniowa. Płatki lampy tworzą wrażenie ruchu, a w zależności od żarówki Alva może świecić jasno albo nastrojowo. Alva to model świetnie prezentujący się sam, a także w większych grupach. Różnorodność rozmiarów lamp, ich występowanie w wersji medium i mini, stwarza możliwość wielu aranżacji Alvy.

Kolejną interesującą lampą jest Acorn White, zaprojektowana przez Jacoba Rudbecka. Ta aksamitna, niewielka, zgrabna lampa, jest jak biżuteria dla naszego wnętrza. Efektownie wygląda pogrupowana w większej ilości. Służy do tego zawieszenie Cannonball Cluster, które występuje w dwóch wersjach z 1, 2 i 3 przewodami oraz w białej i czarnej odsłonie.

Ostatnią nowością jest odświeżona wersja lampy Clava Dine, która teraz została stworzona w wersji stojącej. Sam kształt Clavy Dine się nie zmienił, natomiast lampa w nowej wersji zyskuje na funkcjonalności, ponieważ jej białe wnętrze dodatkowo odbija światło.

5197813121

51978131212

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *