0

Oświetleniowe pomysły od Vita Copenhagen

Vita Copenhagen to marka, która jest esencją skandynawskiego stylu w dekoracjach wnętrz. Proste i funkcjonalne przedmioty użytkowe zachwycają formą i wykonaniem. Co więcej produkty są dostępne w przystępnych cenach, a lampy możemy samodzielnie zmontować.

Wśród nowych propozycji duńskiego producenta znajdziemy lampę Alva, smukłą, intrygującą bezę, której kształt przypomina kroplę wody. Organiczne nawiązanie sprawia, że jest przyjemna w odbiorze, delikatna i baśniowa. Płatki lampy tworzą wrażenie ruchu, a w zależności od żarówki Alva może świecić jasno albo nastrojowo. Alva to model świetnie prezentujący się sam, a także w większych grupach. Różnorodność rozmiarów lamp, ich występowanie w wersji medium i mini, stwarza możliwość wielu aranżacji Alvy.

Kolejną interesującą lampą jest Acorn White, zaprojektowana przez Jacoba Rudbecka. Ta aksamitna, niewielka, zgrabna lampa, jest jak biżuteria dla naszego wnętrza. Efektownie wygląda pogrupowana w większej ilości. Służy do tego zawieszenie Cannonball Cluster, które występuje w dwóch wersjach z 1, 2 i 3 przewodami oraz w białej i czarnej odsłonie.

Ostatnią nowością jest odświeżona wersja lampy Clava Dine, która teraz została stworzona w wersji stojącej. Sam kształt Clavy Dine się nie zmienił, natomiast lampa w nowej wersji zyskuje na funkcjonalności, ponieważ jej białe wnętrze dodatkowo odbija światło.

5197813121

51978131212

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *