0

Ekskluzywna kolekcja mebli do sypialni od Klose i Sembelli

Wybierając meble do sypialni dbamy przede wszystkim o nasz komfort, nie należy jednak też zapominać o estetyce tego wnętrza. Spanie w pięknym otoczeniu może bowiem łagodzić nasz sen i zachęcać do wypoczynku. Dwie wiodące marki, które produkują materace i meble połączyły swoje siły, aby sprostać tym wymaganiom. W ten sposób powstała kolekcja mebli Venice, zapewniająca maksymalne poczucie relaksu w atrakcyjnej wizualnie oprawie.

Łóżko zaprojektowane przez firmę Klose charakteryzuje się doskonałym połączeniem formy i materii, doskonale współgra z materacem firmy Sembella. Dzięki specjalnej konstrukcji z obniżoną głębokością skrzyni, materac pozostaje otwarty (oddychający) i swobodnie wymienia powietrze na całej swojej powierzchni, gwarantując świeżość podczas codziennego użytkowania. Sam materac o nazwie ComFEEL® zapewnia wspaniały wypoczynek i zdrowy sen, dzięki 7-strefowemu, punktowemu podparciu ciała, które wspomaga regenerację kręgosłupa oraz wysokoelastycznej piance Bultex®, usprawniającej wentylację materaca i dającej poczucie pełnego odprężenia. Materac dopasowuje się do kształtów ciała przy każdej zmianie pozycji we śnie.

W sypialni Venice możemy tworzyć własne rozwiązania, wykorzystując meble przystosowane do pełnienia wielu ról. Przykładowo komoda 3-funkcyjna komoda, z podnoszonym blatem, może spełniać funkcję komody, toaletki lub biurka.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *