0

Kuchenny blat roboczy inspirowany naturą

Kuchenny blat roboczy musi być wytrzymały, funkcjonalny, ale też estetyczny. Nie należy zapominać, że w czasach otwartych kuchni wszystko jest widoczne. Blat Lancelot firmy KAM, to znakomite połączenie cech wymaganych od tego typu elementu kuchennego z przyjemnym wizualnie wykończeniem.

Blat ten charakteryzuje się ciepłą, miodowo-brązową barwą z wyraźnymi sękami, pęknięciami i zaczerpniętymi z natury niedoskonałościami, które są typowe dla naturalnego drewna. Jego dekor imituje drewno w tak doskonały sposób, że na powierzchni możemy nawet wyczuć chropowatą strukturę materiału, podobną do tej naturalnej. Blat zachowuje wszelkie walory estetyczne drewna, jednak jest lżejszy od swojego drewnianego odpowiednika i przystosowany do intensywnej eksploatacji.

Dekory inspirowane rysunkiem drewna są obecnie najbardziej popularne, mają przystępną cenę i doskonale odwzorowują wygląd, a nawet wyczuwaną przez dotyk strukturę naturalnego pierwowzoru. Co więcej posiadają wiele zalet, które sprawiają, że są funkcjonalne w kuchennych zastosowaniach, a więc niewielki ciężar samego blatu, odporność na działanie wysokich temperatur i wilgoci, czy łatwość w utrzymaniu czystości.

56448982212

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *