0

Kolekcja zlewozmywaków Country

Słowo „Country” nabiera nowego znaczenia, od teraz nie będzie kojarzyło się wyłącznie z gatunkiem muzyki. Nowa kolekcja marki Deante o tej właśnie nazwie to zlewozmywaki granitowe, które wprowadzą do kuchni nowy oraz unikalny klimat.

Uniwersalność zlewozmywaków z serii Country tkwi w ich prostocie, bowiem wykorzystane w tradycyjnej kuchni, idealnie wkomponują się w jej rustykalny charakter. W nowoczesnym wnętrzu podkreślą natomiast chłodną oraz minimalistyczną estetykę. W skład kolekcji wchodzą cztery modele bez ociekacza: 1-komorowy owalny i prostokątne: 1,5-komorowy oraz dwa 1-komorowe, różniące się długością. Ostre linie wzorów prostokątnych, a także brak zbędnych dodatków całej linii sprawiają, że staną się one pięknym oraz subtelnym uzupełnieniem każdej kuchni. Modele są dostępne w dwóch wykończeniach kolorystycznych: grafitowym, a także piaskowym.

Produkty z tej kolekcji odznaczają się dużą wytrzymałością oraz praktycznością przy stylowym i atrakcyjnym wyglądzie. Granitowe zlewozmywaki są odporne na zarysowania, wysokie temperatury, a także szok termiczny. Dzięki doskonałej jakości materiałów wykorzystywanych przy produkcji, ze zlewozmywaków można korzystać przez długie lata, a dodatkowy spokój zapewnia użytkownikowi 10-letnia gwarancja producenta.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *