0

Siedziska BAMP od Swarzędz Home

Każdy z nas, kto siedzi po kilka godzin dziennie wie, jak ważną rolę odgrywa dobre siedzisko. Dla naszego kręgosłupa istotne jest, aby siedzenie było dynamiczne, wówczas zmusza nas to do zachowania równowagi oraz przyjmowania wyprostowanej, korzystnej dla naszego kręgosłupa postawy. Takie jest właśnie BAMP marki Swarzędz Home, które dba o nasze przeciążone plecy.

BAMP to projekt Kamili Wolskiej, studentki Katedry Meblarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, mebel przydatny do rehabilitacji, a jednocześnie atrakcyjny wizualnie element wnętrza. Swoje rehabilitacyjne właściwości zawdzięcza konstrukcji z elastycznych elementów drewna, które działają niczym sprężyna, zmuszając nas do zachowania równowagi oraz przyjmowania wyprostowanej, korzystnej dla naszego kręgosłupa, postawy.

Wykonanie siedziska jest najwyższej jakości, zrobione w całości z drewna dębowego, wykończone fornirem i pokryte na górze kolorową lub grafitową nakładką z filcu, doskonale odnajdzie się w najbardziej eleganckim salonie czy sypialni. W razie potrzeby może także pełnić rolę podręcznego stolika,  przy łóżku lub sofie albo podnóżka. BAMP dostępny jest w dwóch rozmiarach: o średnicy 50 cm i wysokości 42 cm oraz o średnicy 40 cm i wysokości 48 cm.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *