0

Ekskluzywna kolekcja płytek winylowych od Amtico

Brytyjska firma Amtico przygotowała nową kolekcję płytek winylowych, inspirowaną epoką wiktoriańską. Powstało sześć wzorów, dzięki którym możemy poczuć ducha tej epoki w naszych mieszkaniach.

Kolekcja Amtico Decor została stworzona w taki sposób, aby połączyć nowoczesne zestawienia kolorów z historycznymi, wiktoriańskimi wzorami. Stąd uzyskany efekt dekoracyjny zadowoli zarówno miłośników klasycznej elegancji, jak i oryginalnych epokowych rozwiązań. Ze względu na swoją dekoracyjność, kolekcję tę można stosować w wielu różnych wnętrzach: na wyznaczenie w salonie otwartej przestrzeni strefy jadalnej, czy strefy przygotowywania posiłków, a także w łazience czy tradycyjnej kuchni.

Należy pamiętać, że oryginalne wiktoriańskie mozaiki były trudne do ułożenia, wymagały bowiem nie tylko czasu, ale i prawdziwych, mistrzowskich umiejętności. Natomiast płytki z kolekcji Amtico Decor dostarczane są w formie dokładnie wymierzonych, przygotowanych do montażu modułów, pokrytych ochronnym filmem, dzięki czemu jest możliwe odtworzenie wiktoriańskiego stylu w bardzo krótkim czasie i bez ryzyka zbędnych wydatków.

Ekskluzywna kolekcja Amtico Decor jest już w sprzedaży, a można ją nabyć u wyłącznego dystrybutora marki Amtico na polskim rynku – Carpet Studio.

1063422054

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *