0

Dekoracje wnętrz za pomocą tapet

Sigma Coatings przedstawia kolekcję prestiżowych tapet do malowania. W gamie dostępnych produktów znajdują się tapety winylowe oraz na flizelinie, dzięki którym możliwa jest łatwa zmiana aranżacji pomieszczenia, na bardziej dekoracyjną.

Wybór nowoczesnych tapet winylowych, bądź na flizelinie, pomaga nie tylko w designerski sposób odmienić wnętrze, ale również zamaskować nierówności ścian i zabezpieczyć je przed wilgocią. Tapety podklejone włóknem flizelinowym ukryją nawet 4-milimetrowe pęknięcia w ścianach,  charakteryzują się także trójwymiarowym dekorem, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie zdumiewających efektów estetycznych. Ich największą zaletą jest jednak łatwość przyklejania oraz układania na ścianie. Nie musimy, tak jak w przypadku tapet na podłożu papierowym, pokrywać arkuszy tapety klejem, a potem czekać aż odpowiednio nasiąkną i zmiękną – wystarczy, że nałożymy klej na ścianę, a następnie przyłożymy do niej tapetę.

Tapety Sigma Collection of Wallcoverings design&prestige mogą być wykorzystywane zarówno w domach mieszkalnych, jak również w pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych. W połączeniu z farbami wewnętrznymi Sigma Coatings (rekomendowane farby w 1 i 2 klasie odporności na szorowanie wg EN 13300) uzyskamy wówczas najwyższe parametry techniczne, a także nieograniczone możliwości aranżacyjne.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *