0

Storczyki w naszej łazience

Storczyki to rośliny o wyrafinowanej urodzie, zachwycającej delikatnością oraz dodającej wnętrzu uroku. Firma Deante wzbogacając linię baterii łazienkowych, noszącą nazwę tych kwiatów, daje klientom możliwość udekorowania swoich pomieszczeń trzema nowymi modelami.

Storczyk składa się z dużej liczby drobnych kwiatów zebranych w kształtny kłos, tworzący piękną całość. Podobnie jest z kolekcją marki Deante, której poszczególne elementy składają się na jej pełny i urokliwy obraz. Dotychczas serię tworzyły baterie: zlewozmywakowa, umywalkowa, bidetowa, wannowa ścienna i natryskowa oraz słuchawki i zestaw prysznicowy. Najnowsze propozycje Storczyków to dwa modele natryskowe podtynkowe – jeden z przełącznikiem natrysku, drugi bez niego oraz 3-otworowa bateria wannowa. Możliwość szerszego wyboru produktów jest odpowiedzią firmy na niesłabnące zainteresowanie klientów tą serią.

Nowe modele nadal wpisują się w kubistyczną stylistykę i estetykę linii, którą można określić mianem nietuzinkowej. Charakterystycznie ukształtowane kąty, wyraźnie nakreślone płaszczyzny oraz precyzyjnie wycięte detale niezmiennie pozostają znakiem rozpoznawczym całej serii. Jest nim przede wszystkim nadająca lekkości bryle baterii dźwignia, wyróżniająca się wycięciem. Dzięki niej Storczyka można odróżnić od innych baterii i rozpoznać w każdym wnętrzu, a jej charakterystyczny kształt znacząco wpływa na łatwość korzystania z produktu. Tak wyciętą dźwignię można pewnie i mocno złapać także mokrymi dłońmi. Nowości od Deante są niezmiennie wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie Storczyki są wyposażone w 35-milimetrową głowicę ceramiczną i zostały objęte 7-letnią gwarancją producenta.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *