0

Geometryczne wzornictwo w łazience

Estetyka, komfort, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój dostępne są w jeszcze bardziej zaawansowanym dzięki nowemu termostatowi Grohtherm Cube – produktowi dotąd poszukiwanemu, jednak nieosiągalnemu, który uzupełnił gamę armatury w minimalistycznym stylu.

Zgrabna kubistyczna sylwetka tego nowoczesnego termostatu, wraz z jego kwadratowymi pokrętłami i idealnie dopasowanymi rozetami, zwraca uwagę swoimi czystymi, geometrycznymi liniami. Bardzo szeroka wylewka baterii wannowej jest jednolitym przedłużeniem korpusu, układa ona strumień wody w kształt wodospadu, który napełniając wannę tworzy kaskady.

Zarówno termostat prysznicowy, jak i wannowy posiada półkę GROHE EasyReach™, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem – na najpotrzebniejsze kosmetyki, takie jak szampon, żel pod prysznic, czy gąbkę. Półkę tę można łatwo zdjąć np w celu czyszczenia armatury.

Grohtherm Cube to produkt, w którego wnętrzu zostały zastosowane przydatne rozwiązania technologiczne, tak jak GROHE TurboStat®, który umożliwia ustawienie w ułamku sekundy żądanej temperatury i utrzymanie jej na stałym poziomie podczas trwania kąpieli, nawet przy nagłych zmianach ciśnienia wody.

Co więcej, termostat posiada funkcję GROHE SafeStop, przycisk, który zapobiega przypadkowej zmianie temperatury wody powyżej 38º Celsjusza.

Natomiast GROHE EcoButton to przycisk umożliwiający zmniejszenie zużycia wody nawet do 50%. Tak samo w baterii wannowej znajduje się funkcja zmniejszająca zużycia wody – GROHE AquaDimmer Eco®.

140118grohe2

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *