0

Baterie Raila od Laveo

Kiedy urządzamy łazienki w kolorze czystej bieli bardzo często poszukujemy dodatkowych detali, które uzupełnią aranżację. I tu pojawia się problem, jako że wybór takich elementów, jak armatura w kolorze bieli jest dość skromny na polskim rynku. Wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom klientów, firma Laveo stworzyła kompromis na rzecz bieli. Baterie biało-chromowe, które będą świetnym dopełnieniem zarówno aranżacji łazienki w czystej bieli jak również biało-czarnych czy piaskowo-beżowych projektów łazienek. Jest to seria łazienkowa Raila.

Serię Raila tworzą cztery baterie przeznaczone do łazienek: bateria wannowa, natryskowa, a także dwie baterie umywalkowe. Obie baterie umywalkowe – nablatowa i naumywalkowa posiadają dodatkowo korki klik-klak, które wystarczy zamknąć i otworzyć naciskając palcem. Baterie Raila mają nowoczesny i ciekawy design oraz bardzo wysoką jakość wykonania. Wyposażono je w wysokiej klasy głowice oraz napowietrzacze wody.

Baterie Raila Laveo posiadają 8 lat gwarancji. Można je nabyć w wybranych salonach wyposażenia łazienek i z sieci marketów Castorama.

łazienka3

łazienka4

łazienka5

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *