0

Prysznice kwiatowe od Grohe

Nowe prysznice marki GROHE to łatwy sposób na ożywienie łazienki, bowiem takie rozwiązanie nadzwyczaj dobrze sprawdza się pomieszczeniach, w których dominują neutralne kolory. Aby w oka mgnieniu zmienić wystrój swojej łazienki, do barwnych słuchawek prysznicowych można dodać kolorowe dywaniki, ręczniki czy inne akcesoria. Ze względu na nietuzinkowy wygląd i funkcjonalność, nowe prysznice od marki GROHE doskonale sprawdzają się jako prezent na każdą okazję. Modele „Orchid” i „Bluebell” to np idealny prezent dla rodziców oczekujących narodzin chłopca, bądź dziewczynki. Starsze dzieci, na pewno pokochają kąpiele z użyciem słuchawek prysznicowych „Tulipan” albo „Słonecznik”. Kolejną propozycją prezentową jest model „Lily”, do którego wystarczy dodać zaledwie kilka kolorowych akcesoriów, aby zmienić minimalistyczną i chłodną łazienkę w pełne kolorów oraz radości pomieszczenie, idealne np dla grupy przyjaciół, wspólnie wynajmujących mieszkanie.

Niezależnie od modelu wszystkie słuchawki prysznicowe Rainshower® Flower Collection rozpieszczają skórę strumieniami miękkiej wody. To zasługa występującej we wszystkich liniach spod znaku Rainshower®  technologii GROHE DreamSpray®.

Słuchawki prysznicowe GROHE wyróżnia również zastosowana w nich technologia GROHE StarLight®, który gwarantuje wieloletni lśniący połysk powłoki armatur, uzyskiwany dzięki nieskazitelnej powierzchni odpornej na odbarwienia i zmatowienia.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *